Author: d***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very cute and discreet gems for the face....
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 16kr
| Material | ABS |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Festivals | New Year |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| Height | 15 cm |
| Width | 12 cm |
| Length | 0.1 cm |
| SKU | sb2302284427380056 |
Author: d***r
Date:
Review: very cute and discreet gems for the face....
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: h***4
Date:
Review: i got this for Harry styles for an extra Bit of bling they are really pretty
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: m***u
Date:
Review: perfect😍like the pictures
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: e***s
Date:
Review: I haven’t tried them yet but they seem lovely
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.